Труба каналізаційна гофрована Ду 200х3000 SN8 (з розтрубом та ущільненням) Magnacor діаметром Dn 200, та довжиною 3000 міліметрів це частина системи зовнішньої каналізації, яка використовується для безнапірних мереж зовнішньої побутової та зливової каналізації. Клас навантаження - SN 8, товщина стінки 29 мм. Труба виготовлена з надійного поліпропілену чорного кольору. Країна-виробник Польща, гарантія на товар - 50 років.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Magnaplast |
| Країна виробник | Польща |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 8,65 кг |
| Вага (кг) | 7,700 |
| Виконання | Гофроване |
| Довжина: | 3000 мм |
| Діаметр | Dn 200 |
| Діаметр переходу | Без переходу |
| Клас навантаження | SN 8 |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Кількість у заводській упаковці | 20 |
| Кількість у первинній упаковці | 1 |
| Матеріал | Базальтопластик |
| Призначення | Зовнішня каналізація |
| Термін експлуатації | 50 років |
| Тип | Труба |
| Товщина стінки | 29 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 691,40 ₴

