Радіатор сталевий бокове підключення тип 22 300х 800 SANTERRA
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 11,94 кг |
| Вага нетто | 11,44 кг |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 800 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 249 мм |
| Об'єм | 24,48 л |
| Площа обігрівання | 11,11 м2 |
| Потужність, Вт | 1111 |
| Підключення | Бокове |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 589,96 ₴

