Радіатор сталевий нижнє підключення тип 22 500x1100 від SANTERRA - це унікальний продукт у світі опалювальної техніки, який забезпечить комфортне та ефективне опалення будь-якого житлового або комерційного приміщення. Чудова якість матеріалів та інноваційні технології виробництва дозволяють цьому радіатору оптимально розподіляти тепло і значно скоротити витрати на опалення. Володіючи високою теплопровідністю і продуманою геометрією, радіатор SANTERRA обігріє ваш будинок або офіс швидко і ефективно, створюючи найкращі умови для комфортного перебування. Цей радіатор має нижнє підключення і тип 22 конфігурацію, що означає дві панелі і два конвектори. Простота монтажу дає змогу встановлювати його в будь-якому приміщенні, а завдяки сучасному дизайну він чудово поєднується з будь-яким інтер'єром. Радіатор SANTERRA тип 22 500x1100 - це надійний, якісний і довговічний продукт, який стане незамінним елементом вашої системи опалення на довгі роки. Не бійтеся економити на комфорті, обирайте ідеальне поєднання ціни та якості!
Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 500 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 1100 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 56,1 л |
| Площа обігрівання | 24,87 м2 |
| Потужність, Вт | 2487 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 592,49 ₴

