Бак розширювальний IMERA R - це надійний і якісний варіант для різноманітних систем водопостачання. Він має об'єм 24 л та діаметр підключення 3/4”, що робить його універсальним варіантом для більшості систем. Бак витримує тиск до 8 бар, що забезпечує підвищену міцність та довговічність. Конструкція бака вертикальна, що дозволяє зберігати його у будь-якому місці. Іншою важливою особливістю є відсутність ніжок, що убезпечує більш зручний монтаж та перенесення. Бак розширювальний IMERA R - це ідеальний вибір для будь-яких систем водопостачання, які потребують уваги та догляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 3,55 кг |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 483х280х280 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Тип мембрани | Змінна |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Вага (кг) | 3,550 |
| Вид монтажа | Підвісний |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Об'єм | 24 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тиск | Ру 8 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 267,52 ₴

