Бак розширювальний IMERA RV є чудовою опцією для опалення та водопостачання вашого будинку. Розміром 50 літрів він має установче підключення 3/4 дюйми та може працювати під тиском до 8 бар. Цей вертикальний бак забезпечує зберігання та розвантаження води, що дозволяє збільшити термін служби системи опалення та водопостачання. Виготовлений з високоякісної сталі, бак IMERA RV дуже міцний та довговічний. Цей бак є ідеальним вибором для домашніх господарств, які шукають надійний та ефективний спосіб забезпечення опалення та водопостачання свого будинку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 365 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 9 кг |
| Вага (кг) | 9,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 585х365х365 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Об'єм | 50 л |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 8 |
| Філії "Теплоарматура" | Запоріжжя , Київ , Львів , Одеса , Харків, Дніпро |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 588,18 ₴

