Гідроакумулятор 500 л, 1 1/4”, 10 бар, вертикальний. IMERA AV - чудовий вибір для вашої системи водопостачання та опалення. Цей збірний бак забезпечує плавну роботу помпи, а також зменшує енергоспоживання та знос помпи. Його велика місткість дозволяє зберігати значну кількість води для потреб вашого будинку. Завдяки високій якості виготовлення і міцності, Гідроакумулятор IMERA AV гарантує довговічність і надійність своєї роботи. Оберіть високоякісне обладнання для вашого дому з Гідроакумулятором IMERA AV.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Об`єм | 500 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 62,6 кг |
| Вага (кг) | 62,600 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1490х750х750 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 1 1/4" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Призначення | Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 25 655,65 ₴

