Бак розширювальний ROZ-NAVI з Туреччини є ідеальним рішенням для зберігання води під тиском. Виготовлений з якісного матеріалу, бак здатний вмістити до 1000 літрів води при тиску до 10 бар. Це дозволяє використовувати його як у побутових умовах, так і на промислових об'єктах.
Бак має діаметр підключення 2 дюйми, що робить його універсальним і зручним у встановленні. Завдяки продуманій конструкції, бак хірактеризується більш якісним зберігання води з меншим ризиком забруднень та збереженням його якості протягом довгого часу.
Бак розширювальний ROZ-NAVI з Туреччини - це практичний та надійний вибір для тих, хто бажає забезпечити плавну роботу системи водопостачання без непередбачуваних затримок та витрат.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROZ-NAVI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 165 кг |
| Вага (кг) | 165,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 2180х800х800 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр під'єднання | 2" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Об'єм | 1000 л |
| Призначення | Для гарячої води|Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 44 313,69 ₴

