
Колекторна група 1''x 5 Euroconus-3/4' 'з витратомірами і змішувальним вузлом, (без насосу 15/130мм) Compactf Herz 3F53375
18 630,50 ₴
- Немає в наявності
- Код: 3F53375
+380 (67) 256-00-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колекторна група 1''x 5 Euroconus-3/4' 'з витратомірами і змішувальним вузлом, (без насосу 15/130мм) Compactf Herz 3F53375
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Herz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,400 |
| Виконання | З витратомірами |
| Діаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Кількість відводів | 5 |
| Максимальна робоча температура, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Призначення | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 18 630,50 ₴
