
Коллектор збірний з запірними вентилями та відводами з зовнішньою різьбою, 4 виходи 3/4"х1/2" R585CY074 GIACOMINI
1 674,39 ₴
- В наявності
- Код: R585CY074
+380 (67) 256-00-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Колектор Dn 3/4" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 10 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giacomini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,930 |
| Діаметр | Dn 3/4" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 4 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Матеріал | Латунь |
| Міжосьова відстань | 35 мм |
| Приєднання до відведень | 1/2 |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 3/4" |
| Тип | Колектор |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 674,39 ₴
