Теплоізоляція 35/6 IZOflex
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Izoflex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,055 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 35 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,035-0,038 Вт/м·К |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у заводській упаковці | 200 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Теплопровідність | 0,35 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 6 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Щільність | 25-40 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,97 ₴


