Теплоізоляція108/25 K-flex 2 ST
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,999 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 108 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,031 Вт/м·К |
| Колір | Чорний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 8 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Теплопровідність | 0,031 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 25 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 735,64 ₴

