Злив до умивальника Rubineta Click-Clack пластик 710016
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubineta |
| Колір | Хром |
| Країна виробник | Литва |
| Довжина | 170 мм |
| Призначення сифона | Для умивальника |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,500 |
| Вид комплектуючих | Донний клапан |
| Висота | 60 мм |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Довжина: | 170 мм |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Матеріал | Пластик (ABS) |
| Призначення | Для умивальника |
| Тип | Комплектуючі |
| Ширина | 62 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 275,43 ₴


