Бак розширювальний 500 л, 1 1/4”,10 бар, Туреччина (ROZ-NAVI) - цікавий виріб для насичення гарячої води у будинку або квартирі. Виготовлений з міцного матеріалу, витримує тиск до 10 бар. Має об'єм 500 л, що дозволяє забезпечити комфортне використання води з додатковим запасом на майбутнє. Завдяки порядному виробнику з Туреччини, немає потреби хвилюватися за якість даного виробу. Купуючи бак розширювальний 500 л (ROZ-NAVI), Ви отримуєте надійний і безпечний виріб для Вашого будинку або квартири.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ROZ-NAVI |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 750 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 75 кг |
| Вага (кг) | 75,000 |
| Вид монтажа | Підлоговий |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 1550х750х750 |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Діаметр під'єднання | 1 1/4" |
| Конструкція | Горизонтальний |
| Країна реєстрації бренду | Туреччина |
| Об'єм | 500 л |
| Призначення | Для гарячої води|Для опалення |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Розширювальний бак |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 20 250,62 ₴

