Теплоізоляція 60/13 K-flex РЕ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,185 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 60 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,039 ± 0,003 Вт/м·К |
| Колір | Сірий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 48 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Призначення | Для водопостачання|Для металопластикових труб|Для поліпропіленових труб|Для сталевих труб |
| Теплопровідність | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 13 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 102,59 ₴

