Подовжувач 3/4"х10 мм хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Довжина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,075 |
| Виконання | Хромоване |
| Довжина: | 10 мм |
| Діаметр | Ду 25 (1") |
| Матеріал | Латунь |
| Різьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Подовжувач |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7,81 ₴

