Характеристики
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
|---|---|
| Висота | 300 мм |
| Основні | |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 22 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 9,08 кг |
| Вага нетто | 8,58 кг |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 600 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2" |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 249 мм |
| Об'єм | 18,36 л |
| Площа обігрівання | 8,33 м² |
| Потужність, Вт | 833 |
| Підключення | Нижнє |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 744,12 ₴

