Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал | Сталь |
| Тип радіатора | 11 |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Висота | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага брутто | 4,58 кг |
| Вага нетто | 4,08 кг |
| Виконання | Панельний |
| Випробувальний тиск | 13 Bar |
| Гарантія, міс. | 120 |
| Довжина: | 400 мм |
| Діаметр під'єднання | Ду 1/2&ction; |
| Комплектація | З кріпленням |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Міжосьова відстань | 449 мм |
| Об'єм | 12,9 л |
| Площа обігрівання | 4,63 м2 |
| Потужність, Вт | 463 |
| Підключення | Бокове |
| Термін гарантії | 10 років |
| Тип | Радіатор сталевий |
| Тиск | 10 Bar |
| Товщина стінки | 1,1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 482,48 ₴

