Гідроакумулятор 12 л, 3/4”,10 бар, вертикальний IMERA A (без ніжок)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Imera |
| Країна виробник | Італія |
| Об`єм | 12 л |
| Габаритні і приєднувальні розміри | |
| Діаметр | 280 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 1,2 кг |
| Вага (кг) | 1,300 |
| Вид монтажа | Підвісний |
| Габаритні розміри (ВхШхГ), мм | 580x580x650 |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Діаметр під'єднання | 3/4" |
| Конструкція | Вертикальний |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Матеріал мембрани | EPDM гума |
| Призначення | Для водопостачання |
| Температура | -10...+100 °C |
| Тип | Гідроакумулятор |
| Тип мембрани | Змінна |
| Тиск | Ру 10 |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 232,29 ₴

