
Колекторна група 1''x12 Euroconus-3/4''з нержавіючої сталі, з витратомірами 4802512 STANDARD
4 815,46 ₴
- В наявності
- Код: 4802512
+380 (67) 256-00-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | З витратомірами |
| Діаметр | Dn 1" |
| Кількість відводів | 12 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 815,46 ₴
