Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Розміри | |
| Товщина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,034 — 0,04 Вт/м·К |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 6 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Алюмінієвий шар|Клеєвий шар |
| Призначення | Для водопостачання|Для каналізації|Для металопластикових труб|Для поліпропіленових труб|Для сталевих труб|Для вентиляції |
| Теплопровідність | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 1 м |
| Щільність | 40-50 кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 859,74 ₴

