
Лічильник води GROSSWASSER ETК-UA 15/110 / Х /М Ду 15 /Qn 1,5 без штуцерів
498,43 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Немає в наявності
- Код: 000009221
+380 (67) 256-00-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лічильник води GROSSWASSER ETК-UA 15/110 / Х /М Ду 15 /Qn 1,5 без штуцерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,930 |
| Виконання | Без імпульсного вихода |
| Довжина: | 110 мм |
| Діаметр | Ду 15 (1/2") |
| Клас | B |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Призначення | Для холодної води |
| Тип | Лічильник води |
| Тип приєднання | Муфтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 498,43 ₴
