RapidStrut Профіль монтажний 21H 3 м Walraven 6505325
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Walraven |
| Користувальницькі характеристики | |
| Виконання | Оцинковане |
| Висота | 21 мм |
| Довжина: | 3 м |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Матеріал | Сталь |
| Особливість | С-подібний |
| Серія | BIS RapidStrut |
| Тип | Профіль |
| Товщина | 2,5 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 41 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 642,91 ₴

