
Лічильник води SENSUS 420PC 32 Q3 10,0 /50° для холодної води муфтовий Ду32/Q1 0,052 /L 260 без штуцерів (напівмокрохід, кл. С)
9 150,59 ₴
- Немає в наявності
- Код: S420EUI1
+380 (67) 256-00-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Поріг чутливості, л/год = 12,0
420PC - призначений для обліку витрати холодної води з високою точністю вимірювання.
Відсутність магнітної муфти робить його повністю нечутливим до впливу зовнішнього магнітного поля (100% антимагнітний). Заповнений нейтральною рідиною лічильний механізм захищений від засмічення сторонніми частинками, що містяться у воді.
Відрізняється надійністю, стабільністю показань та стійкістю до домішок.
Встановлення на трубопроводі лише в горизонтальному положенні.
Підготовлений до підключення HRI - універсального електронного модуля.
Міцний латунний корпус та товсте полікарбонатне скло (товщиною 8 мм) забезпечують надійний захист від будь-яких механічних впливів.
Лічильник виконано згідно з технічним регламентом (MID стандарт) з R=160 (раніше метрологічний клас "С").
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sensus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2,500 |
| Виконання | Без імпульсного вихода |
| Довжина: | 260 мм |
| Діаметр | Ду 32 (1 1/4") |
| Клас | C |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Особливість конструкції | Напівмокрохід |
| Призначення | Для холодної води |
| Тип | Лічильник води |
| Тип приєднання | Муфтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 150,59 ₴
