
Лічильник води SENSUS 420PC 40 Q3 16,0 /50° для холодної води муфтовий Ду40/Q1 0,100 /L 300 без штуцерів (напівмокрохід, кл. С)
13 740,24 ₴
- Немає в наявності
- Код: S420FRV1
+380 (67) 256-00-67
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Лічильник води SENSUS 420PC 40 Q3 16,0 /50° для холодної води муфтовий Ду40/Q1 0,100 /L 300 без штуцерів (напівмокрохід, кл. С)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sensus |
| Країна виробник | Словаччина |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,000 |
| Виконання | Без імпульсного вихода |
| Довжина: | 300 мм |
| Діаметр | Ду 40 (1 1/2") |
| Клас | C |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Особливість конструкції | Напівмокрохід |
| Призначення | Для холодної води |
| Тип | Лічильник води |
| Тип приєднання | Муфтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 740,24 ₴
