Лічильник води PoWoGaz JS - 6,3 ХВ/ Dn 25/ хол/ М/ Q3=6,3/ L=260 без штуцерів
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Powogaz |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1,300 |
| Виконання | Без імпульсного вихода |
| Довжина: | 260 мм |
| Діаметр | Ду 25 (1") |
| Клас | B |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Особливість конструкції | Одноструйний крилчатий |
| Призначення | Для холодної води |
| Тип | Лічильник води |
| Тип приєднання | Муфтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 692,96 ₴

