Шланг-голка Rubineta 80 (довга) 619080
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rubineta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага нетто | 0,133 кг |
| Вага (кг) | 0,155 |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Довжина: | 80 см |
| Діаметр під'єднання | 1/2" |
| Комплектація | Шланг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Кількість у первинній упаковці | 100 |
| Матеріал | Неіржавка сталь |
| Особливість | Нержавіюча обплетення |
| Призначення | Для змішувача |
| Різьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Гнучка підводка |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 191,42 ₴


