Шланг водопроводный гибкий Rubineta 80см В-Н 611080
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubineta |
| Пользовательские характеристики | |
| Вага нетто | 0,134 кг |
| Вес (кг) | 0,161 |
| Гарантія, міс. | 60 |
| Длина | 80 см |
| Диаметр подключения | 1/2" |
| Комплектация | Шланг |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Кількість у первинній упаковці | 100 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Особливість | Нержавіюча обплетення |
| Резьба | Внутрішня-зовнішня |
| Тип | Гнучка підводка |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Информация для заказа
- Цена: 209,08 ₴


