Теплоізоляція 28/6 K-flex РЕ COMPACT RED
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,040 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Діаметр | Dn 28 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,040 Вт/м·К (+20 °C) |
| Колір | Яскравий |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 120 |
| Матеріал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Призначення | Для водопостачання|Для металопластикових труб|Для поліпропіленових труб|Для сталевих труб |
| Теплопровідність | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Товщина | 6 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Щільність | 30 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28,15 ₴

