Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Danfoss |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 1,990 |
| Диаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Данія |
| Кількість відводів | 2 |
| Максимальна робоча температура, °С | 90 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 6 |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Межосевое расстояние | 50 мм |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 3 060 ₴

