Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Розміри | |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,300 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,0038 (0 °C) - 0,042 (+40 °C) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 20 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Алюмінієвий шар |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,038 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Ширина | 1 м |
| Щільність | 40 (+/-7) кг/м3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 149,69 ₴

