Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Herz |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 3,270 |
| Выполнение | З витратомірами |
| Диаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Австрія |
| Кількість відводів | 7 |
| Максимальна робоча температура, °С | 95 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Материал | Латунь |
| Межосевое расстояние | 50 мм |
| Назначение | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
Информация для заказа
- Цена: 14 889,96 ₴

