Італійський бренд К-ФЛЕКС розробив унікальне покриття ALU, призначене спеціально для експлуатації на відкритих об'єктах, у тунелях та закритих спорудах у вигляді покриваючого шару. Полотно K-FLEX 1 ALU ST — це чотиришарова матерія, що складається з двох прошарків алюмінієвої фольги 20 мкм та плівкового покриття ПЕТ 23 мкм. Завдяки технології ALU гарантовано надійний захист від УФ-випромінювання, а також найменшої механічної стимуляції. Товщина 19 мм, площа рулону 10 м.кв.
Техніко-експлуатаційні властивості покриття ALU
- Питома маса: 175 г/м2.
- Пожежна безпека: +A1 B d1 s0.
- Товщина: 83 мкм.
- Виробник: К-ФЛЕКС.
- Країна: Італія.
У компанії “Теплоарматура” можна купити полотно з усіма супутніми сертифікатами відповідності на італійську продукцію, протоколами сертифікаційних випробувань, пожежними/санітарно-епідеміологічними висновками тощо. У каталозі представлений повний асортиментний ряд, замовити який можна в будь-якому обсязі за вигідною ціною як для оптового, так і роздрібного споживача.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | K-Flex |
| Розміри | |
| Товщина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 0,570 |
| Вогнестійкість | Г1 |
| Коефіцієнт теплопровідності | 0,0038 (0 °C) - 0,042 (+40 °C) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 10 |
| Матеріал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Алюмінієвий шар |
| Призначення | Для водопостачання |
| Теплопровідність | 0,038 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Ширина | 1 м |
| Щільність | 40 (+/-7) кг/м3 |
- Ціна: 1 282,16 ₴

