Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Flex |
| Размеры | |
| Толщина | 15 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,500 |
| Огнестойкость | Г1 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,0038 (0 °C) - 0,042 (+40 °C) |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 18 |
| Материал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥7000 |
| Особливість | Клеєвий шар |
| Назначение | Для водопостачання |
| Теплопроводность | 0,038 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Ширина | 1,5 м |
| Плотность | 40 (+/-7) кг/м3 |
Информация для заказа
- Цена: 568,25 ₴

