Теплоизоляция 160/13
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Izoflex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,865 |
| Огнестойкость | Г1 |
| Диаметр | Dn 160 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,035-0,038 Вт/м·К |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у заводській упаковці | 10 |
| Материал | Полиэтилен |
| Теплопроводность | 0,35 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Толщина | 13 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Плотность | 25-40 кг/м3 |
Информация для заказа
- Цена: 139,32 ₴

