Теплоизоляция 35/6 IZOflex
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Izoflex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,055 |
| Огнестойкость | Г1 |
| Диаметр | Dn 35 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,035-0,038 Вт/м·К |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Кількість у заводській упаковці | 200 |
| Материал | Полиэтилен |
| Теплопроводность | 0,35 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Толщина | 6 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Плотность | 25-40 кг/м3 |
Информация для заказа
- Цена: 9,16 ₴


