Колектор Dn 1" виготовлений з латуні, призначений для використання в системах опалення. Надійний у роботі, працює при температурі до 110°C та тиску до 10 Бар. Забезпечує герметичне та довговічне з'єднання. Простий у монтажі, підходить для побутових та промислових об'єктів. Ідеальний вибір для стабільної та ефективної роботи мережі.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Giacomini |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,900 |
| Виконання | З витратомірами |
| Діаметр | Dn 1" |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість відводів | 6 |
| Максимальна робоча температура, °С | 110 |
| Максимальний робочий тиск, Bar | 10 |
| Матеріал | Латунь |
| Міжосьова відстань | 50 мм |
| Призначення | Тепла підлога |
| Приєднання до відведень | 3/4 Euroconus |
| Приєднувальна різьба колекторів | Dn 1" |
| Тип | Колектор |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 999,44 ₴

