Душевая стойка Rubineta Viko 621021
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubineta |
| Длина | 810 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,600 |
| Вид монтажа | Настенный |
| Высота | 80 мм |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Цвет | Хром |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Статус | Постійний асортимент |
| Тип | Душова стійка |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 160 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 085,46 ₴


