Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubineta |
| Длина | 300 мм |
| Цвет | Хром |
| Страна производитель | Литва |
| Количество режимов струи | 3 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,350 |
| Вид монтажа | Різьбовий |
| Высота | 50 мм |
| Гарантія, міс. | 24 |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Материал | Пластик (ABS) |
| Тип | Душова лійка |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 120 мм |
Информация для заказа
- Цена: 297,76 ₴


