Теплоизоляция 15/6 K-flex РЕ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Flex |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,018 |
| Огнестойкость | Г1 |
| Диаметр | Dn 15 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,039 ± 0,003 Вт/м·К |
| Цвет | Серый |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 440 |
| Материал | Полиэтилен |
| Опір водяної пари | ≥4000 |
| Назначение | Для водопостачання|Для металопластикових труб|Для поліпропіленових труб|Для сталевих труб |
| Теплопроводность | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Трубна ізоляція |
| Толщина | 6 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Плотность | 30 (+/-7) кг/м3 |
Информация для заказа
- Цена: 15,22 ₴

