Прокладка резиновая для излива смесителя P-20 Rubineta 632126
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubineta |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид комплектуючих | Прокладка |
| Вид монтажа | Врізний |
| Высота | 10 мм |
| Длина | 160 мм |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Тип | Комплектующие |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 92,50 ₴

