Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | K-Flex |
| Размеры | |
| Толщина | 32 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Огнестойкость | Г1 |
| Коэффициент теплопроводности | 0,034 - 0,04 Вт/м·К |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Кількість у заводській упаковці | 6 |
| Материал | Каучук |
| Опір водяної пари | ≥10000 |
| Особливість | Алюмінієвий шар|Клеєвий шар |
| Назначение | Для водопостачання|Для каналізації|Для металопластикових труб|Для поліпропіленових труб|Для сталевих труб|Для вентиляції |
| Теплопроводность | 0,040 Вт/м·К |
| Тип | Теплоізолююче полотно |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 1 м |
| Плотность | 40-50 кг/м3 |
Информация для заказа
- Цена: 1 847,27 ₴

