Лічильник води GROSSWASSER MNK - UA C Ду 32 / X /L 260/ Qn 6 (мокрохід, кл. С)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gross |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 5,000 |
| Виконання | Без імпульсного вихода |
| Довжина: | 260 мм |
| Діаметр | Ду 32 (1 1/4") |
| Клас | C |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Особливість конструкції | Мокрохід |
| Призначення | Для холодної води |
| Тип | Лічильник води |
| Тип приєднання | Муфтовий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 575,08 ₴

