Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rubineta |
| Цвет | Хром |
| Страна производитель | Литва |
| Материал | Латунь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес (кг) | 0,073 |
| Вид комплектуючих | Аксесуари |
| Вид монтажа | Різьбовий |
| Высота | 21 мм |
| Гарантія, міс. | 12 |
| Длина | 140 мм |
| Країна реєстрації бренду | Литва |
| Тип | Комплектующие |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 80 мм |
Информация для заказа
- Цена: 314,02 ₴


