RapidStrut Профиль монтажный 21H 3 м Walraven 6505325
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Walraven |
| Пользовательские характеристики | |
| Выполнение | Оцинковане |
| Высота | 21 мм |
| Длина | 3 м |
| Країна реєстрації бренду | Нідерланди |
| Материал | Сталь |
| Особливість | С-подібний |
| Серия | BIS RapidStrut |
| Тип | Профиль |
| Толщина | 2,5 мм |
| Філії "Теплоарматура" | Дніпро , Запоріжжя , Львів , Одеса , Харків, Київ |
| Ширина | 41 мм |
Информация для заказа
- Цена: 642,91 ₴

